Это интересно!

Уважаемые коллеги-учителя химии. С результатами внедрения национального пилотного проекта "Відкритий світ" вы можете познакомиться на моей страничке участника ЗапоВики.
Презентация "Безпечна робота в Інтернеті"
Современная дидактика школьной химии

Внеклассное мероприятие в 7-х классах "Сказка о Колобке на химический лад" (с фото)

РАБОТЫ УЧАЩИХСЯ:
"Папоротникообразные" Войтовицкая Маша
"Ядовитые растения" Войтовицкая Маша
"Грибы" Петренко Даша
"Двудольные" Магеррамова Аюгун
"Царство Грибы" Мосол В., Дюдя Я., Ильянцев В.
"Споровые" Черная София
"Грибы" Мыкало Катя
"Значение ВСР" Мяснянкин Данил
"Плесневые грибы" Кириленко Н., Коваль Л.
"Тайна Малахитовой шкатулки" Кириленко Надежда, 8-А класс (к уроку по теме "Нахождение солей в природе и их применение")
"Тайна Малахитовой Шкатулки" БруснякСофия, 8-Б класс; Соколов Кирил, 8-В класс (к уроку по теме "Нахождение солей в природе и их применение")
"Малахит" Коваль Лолита, 8-А класс (к уроку по теме "Нахождение солей в природе и их применение")
Сказ Бажова "У Настасьи" (к уроку по теме "Нахождение солей в природе и их применение")


Технології креативного навчання на уроках хімії (виступ на засіданні ШМО вчителів природничих наук ЗГ №11).

Технології креативного навчання на уроках хімії (виступ на засіданні ШМО вчителів природничих наук ЗГ №11).

ХИМИЧЕСКИЕ ОПЫТЫ

Химические опыты. В разделе «простых химических опытов» каждый найдет для себя много интересного и зрелищного. Более того, многие их этих красивых и занимательных химических реакций можно повторить самостоятельно и в домашних условиях. Конечно, не забывая при этом про технику безопасности.На видео в большей части опытов используются обыкновенные и обыденные составляющие: вода, сода, крахмал и другие домашние «реактивы». Рекомендуем для начала повторять именно эти опыты, ведь они наиболее безопасны и можно проводить их вместе с детьми.




Домашние химические опыты для детей





«Опыты в ванной» - это простые картинки для объяснения сложных явлений. С этой целью многие из них используются в синергетике, физике и даже в философии. В узком смысле слова «опыты в ванной» – это гидродинамические опыты. Признанными мастерами в этом деле были Р.В. Поль (1971) и Дж. Уолкер (1989). С 1977 года по 1990 почти в каждом номере журнала «Scientific American» появлялись замечательные статьи Уолкера, посвящённые гидродинамическим или оптическим опытам.Предлагаю познакомиться с некоторыми опытами)))).
ЭКСПЕРИМЕНТЫ И ОПЫТЫ.


Увидеть химию.Подборка ресурсов с описаниями и видеозаписями опытов и экспериментов, которые будут полезны на уроках и для самообразования.



Про проведення Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали»

У березні-травні 2017 року Національний центр «Мала академія наук України» спільно із Львівським національним університетом імені Івана Франка проведе Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали». Умови участі у заході розміщені на сайті www.man.gov.ua.До участі в заході запрошуються вихованці, учні позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів.Для участі в конкурсі необхідно: учням 1-6 класів –до 20січня 2017 р. заповнити онлайн-заявку на сайті www.man.gov.ua, щоб отримати набір хімічних реактивів для вирощування кристалів; учням 7-11 класів –до 20 березня 2017 р. надіслати заявку (форма додається) та тези наукових спостережень (досліджень) на тему «Кристали: таємниці росту та мистецтво синтезу» українською або англійською мовами на електронну адресу crystals@i.ua.

Классификация неорганических соединений



Флеш-анимации по химии



Как бы выглядели химические элементы, если были бы людьми...

Авторы AdMe.ru уверены: любыми, даже самыми сложными вещами можно заинтересовать детей, если объяснить их просто и увлекательно. Например, химией, которая считается одним из самых тяжелых предметов в школе. Предлагаем вам начать с самых известных химических элементов и их запоминающихся особенностей.



Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського

Конкурс проводять НЦ «Мала академія наук України», комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді» та Львівський національний університет імені Івана Франка, щоб залучити учнів 1–11-х класів до поглибленого вивчення хімії та суміжних дисциплін і сформувати в них наукові основи та практичні навички проведення дослідження.

Всеукраїнський конкурс «Кристали» у 2018 році

Для участі в І етапі необхідно: учасникам середньої вікової категорії до 20 січня заповнити заявку, підтвердити ознайомлення з правилами техніки безпеки під час виконання експерименту й отримати інструкції для вирощування кристалів; учасникам старшої вікової категорії до 20 березня надіслати заявку і тези наукових досліджень на тему «Кристали: кольори та світло» українською або англійською мовами на електронну адресу: crystals.lviv@gmail.com. З вимогами до оформлення тез можна ознайомитися за посиланням. Критерії оцінювання тез наукових досліджень і стендових доповідей можна переглянути за посиланням. Учасники середньої вікової категорії відповідно до поданих заявок отримують інструкції для вирощування кристалів у домашніх умовах під наглядом дорослих. Інструкції та назву речовини, з якої учні роститимуть кристали, буде оприлюднено з 15 до 25 лютого. До 31 березня учасники середньої вікової категорії передають працівнику обласного територіального відділення МАНУ вирощені кристали, належно упаковані та підписані (прізвище та ім’я учасника, клас, навчальний заклад, населений пункт, область), які потім надсилаються організаторам на поштову адресу: Львівська обласна МАНУМ, вул. Коперника, 42, м. Львів, 79000 (з позначкою «Конкурс «Кристали»). Поштові витрати здійснюються за рахунок учасників конкурсу. Учасники, які не мають змоги передати кристали працівнику обласного територіального відділення МАН, можуть надіслати відеосюжет або посилання на нього тривалістю до 3 хв про процес вирощування кристалу та кінцевий результат зі своїми коментарями на електронну адресу: crystals.lviv@gmail.com. Журі конкурсу розглядає подані учасниками середньої вікової категорії кристали та відеосюжети і визначає переможців у таких номінаціях: «Найякісніший кристал»; «Найбільший кристал»; «Найоригінальніший кристал»; «Віртуальний кристал». Листи Лист департаменту професійної освіти МОН України від 12.01.2018 № 3-57 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського»

ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського



2 комментария:

  1. Ув. Валентина! Сказка..., Папоротникообразные..., Ядовитые... не открываются.

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Ув. Светлана. У меня открываются. Могу отправить Вам на электронку. С ув. Валентина.

      Удалить